Барај
%
×
Okaidi new collection
ЧОРАПИ 2П
ЧОРАПИ 2П
ЧОРАПИ 2П
ЧОРАПИ 2П
LEVI'S

ЧОРАПИ 2П

Шифра на артикл: LV701226902 003
0 МКД
890 МКД
712 МКД
Заштеда: 178 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 39
    39
  • 43
    43
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ 2П
Бренд LEVI'S
Пол МАШКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 63% ПАМУК 22% ПОЛИЕСТЕР 12% ПОЛИАМИД 3% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2П LV701226933 001
552 МКД
Заштеда -20%
690 МКД
Големина
39
43
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2П LV701226905 001
712 МКД
Заштеда -20%
890 МКД
Големина
39
43
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2П LV701226897 001
552 МКД
Заштеда -20%
690 МКД
Големина
39
43
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2П HB50468117 456
712 МКД
Заштеда -20%
890 МКД
Големина
43-46
39-42
0 МКД
890 МКД
712 МКД
Заштеда: 178 МКД
Извести ме за попуст
2
1