Барај
%
×
Okaidi new collection
ЧОРАПИ 2П
ЧОРАПИ 2П
ЧОРАПИ 2П
ЧОРАПИ 2П
ЧОРАПИ 2П
ЧОРАПИ 2П
HUGO

ЧОРАПИ 2П

Шифра на артикл: HB50468123 100
0 МКД
890 МКД
712 МКД
Заштеда: 178 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 43-46
    43-46
  • 39-42
    39-42
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ 2П
Бренд HUGO
Пол МАШКИ
Боја БЕЛА
Сезона Continuity
Состав 82% ПАМУК 16% ПОЛИАМИД 2% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2П HB50510640 100
872 МКД
Заштеда -20%
1.090 МКД
Големина
43-46
39-42
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2П HB50468111 100
552 МКД
Заштеда -20%
690 МКД
Големина
43-46
39-42
0 МКД
890 МКД
712 МКД
Заштеда: 178 МКД
Извести ме за попуст
2
1