Барај
%
×
Okaidi new collection
ЧОРАПИ 2П
ЧОРАПИ 2П
ЧОРАПИ 2П
ЧОРАПИ 2П
ЧОРАПИ 2П
ЧОРАПИ 2П
HUGO

ЧОРАПИ 2П

Шифра на артикл: HB50468117 456
0 МКД
890 МКД
712 МКД
Заштеда: 178 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 43-46
    43-46
  • 39-42
    39-42
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ 2П
Бренд HUGO
Пол МАШКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 82% ПАМУК 16% ПОЛИАМИД 2% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2П LV701226933 001
552 МКД
Заштеда -20%
690 МКД
Големина
39
43
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2П LV701226905 001
712 МКД
Заштеда -20%
890 МКД
Големина
39
43
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2П LV701226902 003
712 МКД
Заштеда -20%
890 МКД
Големина
39
43
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2П LV701226897 001
552 МКД
Заштеда -20%
690 МКД
Големина
39
43
0 МКД
890 МКД
712 МКД
Заштеда: 178 МКД
Извести ме за попуст
2
1