Барај
%
×
Okaidi new collection
ЧОРАПИ 2П
ЧОРАПИ 2П
ЧОРАПИ 2П
ЧОРАПИ 2П
ЧОРАПИ 2П
ЧОРАПИ 2П
HUGO

ЧОРАПИ 2П

Шифра на артикл: HB50468111 100
0 МКД
690 МКД
690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
  • 43-46
    43-46
  • 39-42
    39-42
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ 2П
Бренд HUGO
Пол МАШКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 77% ПАМУК 21% ПОЛИАМИД 2% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2П HB50510640 100
1.090 МКД
Големина
43-46
39-42
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2П HB50468123 100
890 МКД
Големина
43-46
39-42
0 МКД
690 МКД
690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1