Барај
%
×
Forever denim with replay
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
MANGO

ЧОРАПИ

Шифра на артикл: 67030350-61
Šifra proizvođača: 67030350
890 МКД
890 МКД
890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Последно парче
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ВИОЛЕТОВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 08% ПОЛИЕСТЕР 01% ЕЛАСТИН 24% ПОЛИАМИД 51% АКРИЛ 16% ВОЛНА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2П HB50480343 527
690 МКД
Големина
39-42
35-38
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 67050258-61
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ GV2YZ04 ZZ00I F4L7
690 МКД
890 МКД
890 МКД
890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1