Барај
%
×
Forever denim with replay
ЧОРАПИ
GUESS

ЧОРАПИ

Шифра на артикл: GV2YZ04 ZZ00I F4L7
Isbn: V2YZ04ZZ00I-F4L7
0 МКД
690 МКД
690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ВИОЛЕТОВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 73% ПАМУК 24% ПОЛИАМИД 3% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2П HB50480343 527
690 МКД
Големина
39-42
35-38
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 67030350-61
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 67050258-61
690 МКД
0 МКД
690 МКД
690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1