Барај
%
×
Forever denim with replay
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
WOMEN'SECRET

ЧОРАПИ

Шифра на артикл: 3616905-12

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • ONE SIZE
    1
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Детали MEDIUM SOCKS
Состав 50% АКРИЛ 50% ПОЛИЕСТЕР

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 67030350-52
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 67040260-52
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ GV2YZ04 ZZ00I A10L
690 МКД