Барај
%
×
Forever denim with replay
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
PARFOIS

ЧИЗМИ

Шифра на артикл: 210455_SV

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • 37
    37
  • 38
    38
  • 39
    39
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧИЗМИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СРЕБРЕНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав ПОСТАВА: 40% ПОЛИУРЕТАН 60% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 30% ПОЛИЕСТЕР 70% ПОЛИУРЕТАН /ВЛОШКА : 100% ПОЛИУРЕТАН / ЃОН: 100% ГУМА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 67090431-PL
5.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40