Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
GEOX

ЧИЗМИ

Шифра на артикл: D26PWA00021-6001
10.290 МКД
6.174 МКД
6.174 МКД
Заштеда: 4.116 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧИЗМИ
Бренд GEOX
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 85% КОЖА 15% ТЕКСТИЛ

Trenutno nema komentara
10.290 МКД
6.174 МКД
6.174 МКД
Заштеда: 4.116 МКД
Извести ме за попуст
2
1