Барај
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
MANGO

ЧИЗМИ

Шифра на артикл: 37097109-32
Šifra proizvođača: 37097109
9.990 МКД
9.990 МКД
6.993 МКД
Заштеда: 2.997 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧИЗМИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100% Говедска кожа Постава: 90% Полиестер 10% Полиуретан Влошка: 90% Полиестер 10% Полиуретан Ѓон: 100% Гума

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ D26PWA00021-6001
7.203 МКД
Заштеда -30%
10.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 37077720-TA
2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
UGG
ЧИЗМИ 1016222-SLA
8.323 МКД
Заштеда -30%
11.890 МКД
Големина
5
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
UGG
ЧИЗМИ 1016222-BCDR
8.323 МКД
Заштеда -30%
11.890 МКД
Големина
5
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ A5PEBW
10.493 МКД
Заштеда -30%
14.990 МКД
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ A425QW
6.993 МКД
Заштеда -30%
9.990 МКД
Големина
5.5
6
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ D26NMA00021-6001
7.203 МКД
Заштеда -30%
10.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 70202-144-BRW
21.273 МКД
Заштеда -30%
30.390 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 70202-112-BRW
16.093 МКД
Заштеда -30%
22.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 70202-006-DSRT
12.943 МКД
Заштеда -30%
18.490 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ GSS014278
5.943 МКД
Заштеда -30%
8.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ GSS014188
6.993 МКД
Заштеда -30%
9.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41