Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
GEOX

ЧИЗМИ

Шифра на артикл: U26CVA000CL-9999

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 40
  40
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧИЗМИ
Бренд GEOX
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона Online Only FW
Состав 100% КОЖА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 0426913-01
1.597 МКД
Заштеда -68%
1.996 МКД
4.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ HB50503946 001
11.999 МКД
Заштеда -40%
19.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45