Барај
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
UGG

ЧИЗМИ

Шифра на артикл: 1123617T-CHE
8.490 МКД
8.490 МКД
6.368 МКД
Заштеда: 2.122 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 27.5
  *
 • 26
  *
 • 28.5
  *
 • 30
  *
 • 25
  *
 • 23.5
  *
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧИЗМИ
Бренд UGG
Пол ДЕТСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 100%Кожа
Големина на детски Тодлер UGG

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ A2BKDM
5.243 МКД
Заштеда -25%
6.990 МКД
Големина
2
1.5
3
13
13.5
Sačuvano u omiljne
UGG
ЧИЗМИ 1123617K-CHE
7.343 МКД
Заштеда -25%
9.790 МКД
Големина
34
35
36
38
Sačuvano u omiljne
UGG
ЧИЗМИ 1017715K-CHE
5.993 МКД
Заштеда -25%
7.990 МКД
Големина
32
33
34
35
36
38
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ A2MN2M
5.243 МКД
Заштеда -25%
6.990 МКД
Големина
4
4.5
5.5
6
7
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ A25G9
5.990 МКД
Големина
1.5
2
3
13
13.5