Барај
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
MANGO

ЧЕВЛИ

Шифра на артикл: 67034469-70
Šifra proizvođača: 67034469
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧЕВЛИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРВЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИУТЕРАН ЃОН: 100% ТЕРМОПЛАСТИКА ПОСТАВА: 100% ПОЛИУТЕРАН ВЛОШКА: 100% ПОЛИУТЕРАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 67040262-70
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 67024477-70
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
42
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 67050485-78
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 67040262-78
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1