Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
MANGO

ЧЕВЛИ

Шифра на артикл: 67012537-TM
Šifra proizvođača: 67012537
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧЕВЛИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ДЕНИМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 96% ПАМУК 04% ЦИНК ПОСТАВА: 04% ПОЛИЕСТЕР 96% ПОЛИУРЕТАН ЃОН: 100% ТЕРМОПЛАСТИКА ВЛОШКА: 11% ПАМУК 89% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ RGWH2N {C0001T}220
5.490 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 67024012-TO
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 67022529-TM
3.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 67000256-TM
3.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1