Барај
%
×
KIDS COLLECTION
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
PARFOIS

ЧАНТА

Шифра на артикл: 221600_PK

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • XS
    XS
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW24 ЕСЕН ЗИМА 2024
Состав ПОСТАВА: 5% ПОЛИУРЕТАН 95% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWQG92 11720 PIN
5.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218730_BU
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219827_FU
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 211795_PK
2.152 МКД
Заштеда -20%
2.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RFW3585 {A0015G}317
5.593 МКД
Заштеда -30%
7.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RFW3584 {A0015G}317
6.392 МКД
Заштеда -20%
7.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RFW3583 {A0015G}317
6.433 МКД
Заштеда -30%
9.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RFW3579 {A0362B}362
6.013 МКД
Заштеда -30%
8.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218914_PK
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWWW92 19730 WAT
5.672 МКД
Заштеда -20%
7.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67026746-87
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218608_PK
1.890 МКД