Барај
%
×
TERRACOTA VIBES - WOMEN'SECRET
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
PARFOIS

ЧАНТА

Шифра на артикл: 221836_BK
1.590 МКД
1.590 МКД
1.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • СРЕДНА
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW24 ЕСЕН ЗИМА 2024
Состав ПОСТАВА: 10% ПОЛИУРЕТАН 90% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ CKK60K612234-0GR
6.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ CKK60K612221-0GQ
8.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ CKK60K612220-0GQ
4.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220524_BK
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221902_BK
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 222312_BK
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 222367_BK
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 222403_BK
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220084_BK
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220076_BK
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67006330-99
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RFW3608 {A0458C}098
7.990 МКД
1.590 МКД
1.590 МКД
1.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1