Барај
%
×
PERFECT EVERYDAY OUTFIT WITH REPLAY
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
MANGO

ЧАНТА

Шифра на артикл: 67067906-CU
Šifra proizvođača: 67067906
1.490 МКД
1.190 МКД
1.190 МКД
Заштеда: 300 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% СЛАМА ДЕТАЛИ: 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221871_CA
3.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221869_CA
2.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221433_CA
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 77010219-32
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GTWE927 04150 BRM
10.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWSG90 00180 LGW
7.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWSG90 00140 LGW
7.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWSA90 02210 COG
9.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWSA90 02020 COG
10.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWBG78 79180 LGW
7.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWBG78 79120 LGW
6.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221432_CA
2.290 МКД
1.490 МКД
1.190 МКД
1.190 МКД
Заштеда: 300 МКД
Извести ме за попуст
2
1