Барај
%
×
TERRACOTA VIBES - WOMEN'SECRET
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
PARFOIS

ЧАНТА

Шифра на артикл: 211795_PK
2.690 МКД
2.690 МКД
2.152 МКД
Заштеда: 538 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • МАЛА
    S
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 100% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 20% ПОЛИЕСТЕР 80% СТАКЛО

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219827_FU
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RFW3585 {A0015G}317
7.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RFW3584 {A0015G}317
7.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RFW3583 {A0015G}317
9.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RFW3579 {A0362B}362
8.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218914_PK
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ HB50516659 664
9.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWWW92 19730 WAT
7.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67026746-87
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218657_PK
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218608_PK
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ D36J1B00004-8011
10.490 МКД
2.690 МКД
2.690 МКД
2.152 МКД
Заштеда: 538 МКД
Извести ме за попуст
2
1