Барај
%
×
Okaidi new collection
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
PARFOIS

ЧАНТА

Шифра на артикл: 219729_BK
1.990 МКД
1.990 МКД
1.592 МКД
Заштеда: 398 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • СРЕДНА
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 2% ПОЛИУРЕТАН 98% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 10% ПОЛИЕСТЕР 90% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221836_BK
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220076_BK
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 222375_BK
4.232 МКД
Заштеда -20%
5.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67056334-99
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67006330-99
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RFW3608 {A0458C}098
6.392 МКД
Заштеда -20%
7.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RFW3607 {A0458C}098
6.872 МКД
Заштеда -20%
8.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RFW3607 {A0133B}098
6.872 МКД
Заштеда -20%
8.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RFW3603 {A0133B}098
8.872 МКД
Заштеда -20%
11.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RFW3602 {A0133B}098
8.392 МКД
Заштеда -20%
10.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RFW3592 {A0458C}098
6.872 МКД
Заштеда -20%
8.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RFW3591 {A0458C}098
6.392 МКД
Заштеда -20%
7.990 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
1.592 МКД
Заштеда: 398 МКД
Извести ме за попуст
2
1