Барај
%
×
Okaidi new collection
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
HUGO

ЧАНТА

Шифра на артикл: HB50516659 001
Провери достапност
  • UNI
    UNI
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд HUGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 60% ПОЛИУРЕТАН 40% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221836_BK
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220076_BK
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 222375_BK
4.232 МКД
Заштеда -20%
5.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67056334-99
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67006330-99
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RFW3608 {A0458C}098
6.392 МКД
Заштеда -20%
7.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RFW3607 {A0458C}098
6.872 МКД
Заштеда -20%
8.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RFW3607 {A0133B}098
6.872 МКД
Заштеда -20%
8.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RFW3603 {A0133B}098
8.872 МКД
Заштеда -20%
11.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RFW3602 {A0133B}098
8.392 МКД
Заштеда -20%
10.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RFW3592 {A0458C}098
6.872 МКД
Заштеда -20%
8.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RFW3591 {A0458C}098
6.392 МКД
Заштеда -20%
7.990 МКД