Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
PARFOIS

ЧАНТА

Шифра на артикл: 219033NCS
Провери достапност
  • 10000001
    10000001
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 2% ПОЛИУРЕТАН 98% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 15% ПОЛИЕСТЕР 5% ПОЛИПРОПИЛЕН 80% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221159NCS
2.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218960_BG
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221156NCS
2.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221221_TU
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221220_TU
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219709NCM
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221922NCM
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219708NCS
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220938NCM
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220895_TU
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221915NCL
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220892NCM
2.290 МКД