Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
PARFOIS

РАНЕЦ

Шифра на артикл: 219600_BG
2.290 МКД
2.290 МКД
2.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • ГОЛЕМА
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РАНЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 5% ПОЛИУРЕТАН 95% ПОЛИЕСТЕР / НАДВОРЕШНОСТ 1: 10% ЦИНК 20% ПАМУК 70% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 20% ПОЛИУРЕТАН 30% ПАМУК 50% ЛЕН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 219566NCL
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 216541_TU
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ GV4RZ04 KC4V0 P0FK
5.990 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ SDW9110342A-1IY
5.590 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 214811_TU
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 214245_TU
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 214267_BG
2.290 МКД
2.290 МКД
2.290 МКД
2.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1