Барај
%
×
Okaidi new collection
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
TOMMY JEANS

ЧАНТА

Шифра на артикл: THAW0AW15826-TIC
0 МКД
5.790 МКД
5.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • UNI
    UNI
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд TOMMY JEANS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИУРЕТАН


Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221600_PK
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 211795_PK
2.152 МКД
Заштеда -20%
2.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RFW3585 {A0015G}317
7.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RFW3584 {A0015G}317
7.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RFW3583 {A0015G}317
9.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ HB50516659 664
9.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWWW92 19730 WAT
7.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67026746-87
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218657_PK
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218608_PK
1.512 МКД
Заштеда -20%
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ D36J1B00004-8011
8.392 МКД
Заштеда -20%
10.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ TA6N1D 662
6.290 МКД
0 МКД
5.790 МКД
5.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1