Барај
%
×
Okaidi new collection
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
CALVIN KLEIN JEANS

ЧАНТА

Шифра на артикл: CKK60K611928-PEB
0 МКД
9.790 МКД
9.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • UNI
    UNI
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд CALVIN KLEIN JEANS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 51% ПОЛИЕСТЕР 49%ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ HB50516927 467
8.590 МКД
0 МКД
9.790 МКД
9.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1