Барај
%
×
KIDS COLLECTION
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
DESIGUAL

ЧАНТА

Шифра на артикл: DG24SAXP38-2000
0 МКД
4.990 МКД
3.992 МКД
Заштеда: 998 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • UNI
    UNI
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИУРЕТАН


Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWVG93 40210 BLA
8.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWVG93 40060 BLA
10.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWVA93 29780 BLA
6.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWVA93 27180 BLA
7.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWVA93 27140 BLA
7.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWQG92 11750 BLA
6.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWQG92 11720 BLA
5.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWQG84 99210 BLA
8.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWQG84 99180 BLA
7.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWQG84 99060 BLA
9.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWPL93 23230 BLO
9.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWPL93 23060 BLO
9.290 МКД
0 МКД
4.990 МКД
3.992 МКД
Заштеда: 998 МКД
Извести ме за попуст
2
1