Барај
%
×
Okaidi new collection
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
DESIGUAL

ЧАНТА

Шифра на артикл: DG24SAXP10-2000
0 МКД
5.590 МКД
4.472 МКД
Заштеда: 1.118 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • UNI
    UNI
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИУРЕТАН


Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221836_BK
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220076_BK
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 222375_BK
4.232 МКД
Заштеда -20%
5.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67056334-99
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67006330-99
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RFW3608 {A0458C}098
6.392 МКД
Заштеда -20%
7.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RFW3607 {A0458C}098
6.872 МКД
Заштеда -20%
8.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RFW3607 {A0133B}098
6.872 МКД
Заштеда -20%
8.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RFW3603 {A0133B}098
8.872 МКД
Заштеда -20%
11.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RFW3602 {A0133B}098
8.392 МКД
Заштеда -20%
10.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RFW3592 {A0458C}098
6.872 МКД
Заштеда -20%
8.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RFW3591 {A0458C}098
6.392 МКД
Заштеда -20%
7.990 МКД
0 МКД
5.590 МКД
4.472 МКД
Заштеда: 1.118 МКД
Извести ме за попуст
2
1