Барај
%
×
KIDS COLLECTION
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
PARFOIS

ЧАНТА

Шифра на артикл: 220524_SV
1.490 МКД
1.490 МКД
1.192 МКД
Заштеда: 298 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • МАЛА
    S
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СРЕБРЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 5% ПОЛИУРЕТАН 95% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221836_SV
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 77020326-PL
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 222383_SV
1.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 77020366-PL
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 210274_SV
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67028270-PL
3.192 МКД
Заштеда -20%
3.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219587_SV
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221002_SV
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ DSX08396P5471-H0918
29.432 МКД
Заштеда -20%
36.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219046_SV
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ SMBCINEMA2-SIL
5.912 МКД
Заштеда -20%
7.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67045150-PL
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
1.490 МКД
1.490 МКД
1.192 МКД
Заштеда: 298 МКД
Извести ме за попуст
2
1