Барај
%
×
Geox - step out in style
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
PARFOIS

ЧАНТА

Шифра на артикл: 217537_PK
1.590 МКД
1.590 МКД
1.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • МАЛА
    S
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 5% ПОЛИУРЕТАН 95% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 5% ПОЛИУРЕТАН 95% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67026746-87
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218657_PK
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218608_PK
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ D36J1B00004-8011
10.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218272_CL
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ THAW0AW15826-TIC
5.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ TA6N1D 662
6.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ DSX09100 P6019 HA166
19.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 217552_CL
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RFW3571 {A0021B}317
4.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWKG92 25210 PIN
8.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ CKK60K610275-TFT
5.490 МКД
1.590 МКД
1.590 МКД
1.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1