Барај
%
×
Forever denim with replay
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
MANGO

ЧАНТА

Шифра на артикл: 67006322-CU
Šifra proizvođača: 67006322
2.490 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 32% ПАМУК 10% ПОЛИУТЕРАН 58% ПОЛИПРОПИЛЕН ПОСТАВА: 30% ПОЛИЕСТЕР 70% ПАМУК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220564_CA
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219412_CA
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218702_KK
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67067712-32
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219314_CA
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWWR92 28720 COG
7.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWWG92 32200 NTC
8.890 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1