Барај
%
×
Okaidi new collection
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
PARFOIS

ЧАНТА

Шифра на артикл: 217359_AQ
Провери достапност
  • ГОЛЕМА
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 5% ПОЛИУРЕТАН 95% ПОЛИЕСТЕР / НАДОВРЕШНОСТ 1: 15% ТЕРМОПЛАСТИЧЕН ПОЛИУРЕТАН 35% ЦИНК 50% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221221_BL
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219787_BL
1.272 МКД
Заштеда -20%
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220891_BL
1.832 МКД
Заштеда -20%
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220724_BL
1.832 МКД
Заштеда -20%
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219484_BL
1.512 МКД
Заштеда -20%
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219518_BL
1.512 МКД
Заштеда -20%
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219729_BL
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219574_BL
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ HB50516927 467
6.872 МКД
Заштеда -20%
8.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220905_BL
2.632 МКД
Заштеда -20%
3.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219489_BL
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 217984_JN
1.512 МКД
Заштеда -20%
1.890 МКД