Барај
%
×
Okaidi new collection
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
CALVIN KLEIN JEANS

ЧАНТА

Шифра на артикл: CKK60K610275-TFT
Провери достапност
  • UNI
    UNI
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд CALVIN KLEIN JEANS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221600_PK
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 211795_PK
2.152 МКД
Заштеда -20%
2.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RFW3585 {A0015G}317
6.392 МКД
Заштеда -20%
7.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RFW3584 {A0015G}317
6.392 МКД
Заштеда -20%
7.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RFW3583 {A0015G}317
7.352 МКД
Заштеда -20%
9.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ HB50516659 664
7.912 МКД
Заштеда -20%
9.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWWW92 19730 WAT
5.672 МКД
Заштеда -20%
7.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67026746-87
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218657_PK
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218608_PK
1.512 МКД
Заштеда -20%
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ D36J1B00004-8011
8.392 МКД
Заштеда -20%
10.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ THAW0AW15826-TIC
5.790 МКД