Барај
%
×
Live in LEVIS
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
PARFOIS

ЧАНТА

Шифра на артикл: 216636_BK
Провери достапност
  • МАЛА
    S
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 5% ПОЛИУРЕТАН 95% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ TA5W2F 001
3.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219729_BK
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220305_BK
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219442_BK
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218702_BK
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220356_BK
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67006320-99
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67097711-99
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ HB50516662 001
7.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 217866_BK
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 217628_BK
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219044_BK
1.590 МКД