Барај
%
×
Live in LEVIS
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
PARFOIS

ЧАНТА

Шифра на артикл: 217934_BK
2.290 МКД
2.290 МКД
2.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • XL
    XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 5% ПОЛИУРЕТАН 95% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 10% ПОЛИУРЕТАН 90% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ TA5W2F 001
3.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219729_BK
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220305_BK
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219442_BK
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218702_BK
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220356_BK
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67006320-99
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67097711-99
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ HB50516662 001
7.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 217866_BK
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 217628_BK
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219044_BK
1.590 МКД
2.290 МКД
2.290 МКД
2.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1