Барај
%
×
Forever denim with replay
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
PARFOIS

ЧАНТА

Шифра на артикл: 218048_BK
Провери достапност
  • СРЕДНА
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 5% ПОЛИУРЕТАН 95% ПОЛИЕСТЕР / НАДВОРЕШНОСТ 1: 100% ПОЛИУРЕТАН / ВНАТРЕШНОСТ 1: 100% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67097711-99
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ HB50516662 001
7.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ HB50516659 001
9.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWWR92 28730 BLA
6.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWWR92 28720 BLA
7.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWRM92 05770 BLA
8.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67066042-99
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67026746-99
1.990 МКД