Барај
%
×
Geox - step out in style
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
PARFOIS

ЧАНТА

Шифра на артикл: 217234_BK
Провери достапност
  • СРЕДНА
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 100% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 40% СТАКЛО 60% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 217881_BK
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWWR92 28730 BLA
6.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67066042-99
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67026746-99
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218170_BK
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 212129_BK
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219398_BK
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219608_BK
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219920_BK
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218954_BK
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67077706-99
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218974_BK
1.490 МКД