Барај
%
×
Geox - step out in style
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
PARFOIS

ЧАНТА

Шифра на артикл: 217239_BK
1.590 МКД
1.590 МКД
1.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • МАЛА
    S
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 5% ПОЛИУРЕТАН 95% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 217881_BK
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWWR92 28730 BLA
6.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67066042-99
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67026746-99
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218170_BK
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 212129_BK
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219398_BK
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219608_BK
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219920_BK
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218954_BK
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67077706-99
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218974_BK
1.490 МКД
1.590 МКД
1.590 МКД
1.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1