Барај
%
×
Forever denim with replay
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
MANGO

ЧАНТА

Шифра на артикл: 67033276-CU
Šifra proizvođača: 67033276
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Последно парче
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИУРЕТАН ПОСТАВА: 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220564_CA
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219412_CA
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218702_KK
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67067712-32
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219314_CA
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWWR92 28720 COG
7.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWWG92 32200 NTC
8.890 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1