Барај
%
×
Geox - step out in style
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
PARFOIS

ЧАНТА

Шифра на артикл: 214653_PU

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • МАЛА
    S
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ВИОЛЕТОВА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав ПОСТАВА: 5% ПОЛИУРЕТАН 95% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 10% ПОЛИЕСТЕР 90% ПОЛИАМИД

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 216637_PU
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 210717_PU
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 217209_PU
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 214386_PU
3.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWVG92 25780 LAV
6.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWLT87 48780 LAV
6.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWKG92 25210 LAV
8.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218088_PU
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 216592_PU
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RFW3619 {A0283}359
7.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RFW3586 {A0420A}360
5.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RFW3334 {A0420A}360
4.890 МКД