Барај
%
×
KIDS COLLECTION
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
PARFOIS

ЧАНТА

Шифра на артикл: 219799_PU
3.290 МКД
3.290 МКД
3.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Последно парче
Провери достапност
  • СРЕДНА
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ВИОЛЕТОВА
Сезона FW24 ЕСЕН ЗИМА 2024
Состав ПОСТАВА: 100% ПАМУК / ЛИЦЕ: 100% КРАВЈА ВЕЛУР КОЖА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220895_PU
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 211795_PU
2.152 МКД
Заштеда -20%
2.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWWY93 10710 LAV
6.643 МКД
Заштеда -30%
9.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219887_PU
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 210717_PU
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 217209_PU
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWVG92 25780 LAV
5.592 МКД
Заштеда -20%
6.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWLT87 48780 LAV
4.753 МКД
Заштеда -30%
6.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWKG92 25210 LAV
6.632 МКД
Заштеда -20%
8.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218088_PU
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 215085_PK
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 216592_PU
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
3.290 МКД
3.290 МКД
3.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1