Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
PARFOIS

ЧАНТА

Шифра на артикл: 203131_BK
Провери достапност
  • МАЛА
    S
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS23 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 23
Состав ПОСТАВА: 5%ПОЛИУРЕТАН, 95%ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 100%ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ TA5VF3 S76
6.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 216636_BK
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 217939_BK
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 217934_BK
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 217539_BK
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 217021_BK
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218053_BK
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218048_BK
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 217018_BK
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 217702_BK
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67044060-99
4.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 217209_BK
1.590 МКД