Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
BOSS

ЧАНТА

Шифра на артикл: 50479161-001
29.990 МКД
29.990 МКД
26.991 МКД
Заштеда: 2.999 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100 % кожа
Trenutno nema komentara
29.990 МКД
29.990 МКД
26.991 МКД
Заштеда: 2.999 МКД
Извести ме за попуст
2
1