Барај
БРОНЗЕР
БРОНЗЕР
БРОНЗЕР
БРОНЗЕР
БРОНЗЕР
БРОНЗЕР
KIKO MILANO

БРОНЗЕР

Шифра на артикл: KC000000471002B
Šifra proizvođača: KC000000471
1.090 МКД
1.090 МКД
763 МКД
Заштеда: 327 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БРОНЗЕР
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Означен на артиклот, погледај под состав
Нијанса 02 Sienna
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БРОНЗЕР KC000000507001B
693 МКД
Заштеда -30%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
БРОНЗЕР KC000000471001B
763 МКД
Заштеда -30%
1.090 МКД
Sačuvano u omiljne
БРОНЗЕР KM090301028102A
574 МКД
Заштеда -30%
820 МКД
Sačuvano u omiljne
БРОНЗЕР KM0010500400544
539 МКД
Заштеда -30%
770 МКД
Sačuvano u omiljne
БРОНЗЕР KM0010500400444
539 МКД
Заштеда -30%
770 МКД
Sačuvano u omiljne
БРОНЗЕР KM0010500400344
539 МКД
Заштеда -30%
770 МКД
Sačuvano u omiljne
БРОНЗЕР KM0010500400244
539 МКД
Заштеда -30%
770 МКД
Sačuvano u omiljne
БРОНЗЕР KM0010500400144
539 МКД
Заштеда -30%
770 МКД