Барај
БОКСЕРКИ
CALVIN KLEIN JEANS

БОКСЕРКИ

Шифра на артикл: CKKM0KM00994-BEH
0 МКД
5.290 МКД
5.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БОКСЕРКИ
Бренд CALVIN KLEIN JEANS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 3П LV100002870 004
2.790 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ CK000NB3403A-LOC
2.090 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 3П THUM0UM03289-0VC
3.390 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 3П THUM0UM03156-0VA
3.390 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ CK000NB3836A-UB1
2.490 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ CK000NB3403A-LO8
2.090 МКД
Големина
M
L
XL
0 МКД
5.290 МКД
5.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1