Барај
БОКСЕРКИ 2 PACK
БОКСЕРКИ 2 PACK
БОКСЕРКИ 2 PACK
БОКСЕРКИ 2 PACK
WOMEN'SECRET

БОКСЕРКИ 2 PACK

Шифра на артикл: 4249410-49
1.109 МКД
1.109 МКД
1.109 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
  • M
    *
  • L
    *
  • XL
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БОКСЕРКИ 2 PACK
Бренд WOMEN'SECRET
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 93% Памук 5% Еластан 2% Вискоза

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи