Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

БОДИ
CALVIN KLEIN

БОДИ

Шифра на артикл: J20J219800-BEH
Провери достапност
  • XS
    XS
  • S
    S
  • M
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БОДИ
Бренд CALVIN KLEIN
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 94%Памук 6%еластин

Trenutno nema komentara