Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
GUESS

БОДИ

Шифра на артикл: GSS012864
Isbn: W2GP13KB3M0-JBLK
4.990 МКД
3.490 МКД
3.490 МКД
Заштеда: 1.500 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БОДИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 60% Памук 40% Полиамид

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БОДИ 4374843-01
2.690 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БОДИ GSS014072
3.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БОДИ Б 4034855-01
2.590 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БОДИ A039940HEAY-900
3.890 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
БОДИ Б 7914085-01
2.990 МКД
Големина
85
90
95
Sačuvano u omiljne
БОДИ Ц 7914087-01
2.990 МКД
Големина
90
95
100
Sačuvano u omiljne
БОДИ 22WWQK08-1001
4.590 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
БОДИ GSS012996
3.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БОДИ 37071275-99
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БОДИ GSS011504
3.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БОДИ 87071037-99
745 МКД
Заштеда -50%
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БОДИ 87050054-99
996 МКД
Заштеда -60%
2.490 МКД
Големина
S
M
L