Барај
%
×
Geox - step out in style
ТРЕНЕРКИ
BOSS

ТРЕНЕРКИ

Шифра на артикл: 50506320-402
19.990 МКД
19.990 МКД
19.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТРЕНЕРКИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 95% ПАМУК 5% ЕЛАСТИН

19.990 МКД
19.990 МКД
19.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1