Барај
%
×
KIDS COLLECTION
ТРЕНЕРКИ ДОЛЕН ДЕЛ
ТРЕНЕРКИ ДОЛЕН ДЕЛ
ТРЕНЕРКИ ДОЛЕН ДЕЛ
ТРЕНЕРКИ ДОЛЕН ДЕЛ
ТРЕНЕРКИ ДОЛЕН ДЕЛ
ТРЕНЕРКИ ДОЛЕН ДЕЛ
ТРЕНЕРКИ ДОЛЕН ДЕЛ
ТРЕНЕРКИ ДОЛЕН ДЕЛ
BOSS

ТРЕНЕРКИ ДОЛЕН ДЕЛ

Шифра на артикл: 50510348-402
8.990 МКД
8.990 МКД
7.642 МКД
Заштеда: 1.348 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТРЕНЕРКИ ДОЛЕН ДЕЛ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 62% ПАМУК 33% РЕЦИКЛИРАН ПОЛИЕСТЕР 5% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
8.492 МКД
Заштеда -15%
9.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
3.493 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
13.592 МКД
Заштеда -15%
15.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
8.990 МКД
8.990 МКД
7.642 МКД
Заштеда: 1.348 МКД
Извести ме за попуст
2
1