Барај
%
×
Forever denim with replay
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
MANGO

БЛУЗА

Шифра на артикл: 67092533-56
Šifra proizvođača: 67092533
690 МКД
690 МКД
690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • 9-12 Месеци
  9-12 Месеци
 • 12-18 Месеци
  12-18 Месеци
 • 18-24 Месеци
  18-24 Месеци
 • 1-3 Месеци
  1-3 Месеци
 • 3-6 Месеци
  3-6 Месеци
 • 6-9 Месеци
  6-9 Месеци
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд MANGO
Пол НОВОРОДЕНЧИЊА
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПАМУК

690 МКД
690 МКД
690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1