Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
SPRINGFIELD

БЛУЗА

Шифра на артикл: 0077390-35
1.790 МКД
1.790 МКД
1.074 МКД
Заштеда: 716 МКД

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 72% ПОЛИЕСТЕР 28% ПОЛИАМИД

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67055142-07
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67034032-07
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ RW3095 {23583P}893
2.583 МКД
Заштеда -30%
3.690 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67910470-07
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67010461-06
690 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL